ЛІК

Нам 5 років!


  Альтанки

  Частка

  Admin
  Admin

  Кількість повідомлень : 14
  Дата реєстрації : 06.11.2009

  Альтанки

  Створювати  Admin на тему Сб Лист 07, 2009 1:34 am

  Незважаючи на популярність дерев'яних альтанок, металевы альтанки на сьогодні завойовують одне з перших мість серед садових будівель.
  1. При майже однаковій вартості кований метал дозволяє зробити садову альтанку будь-якої форми найбільш відповідною для даного ландшафту або виду (круглої, овальної або багатогранною)

  2. Тільки в кованої альтанці можна розвести вогонь і приготувати шашлик чи барбекю.

  3. Ковані альтанка (альтанка) в міцна і довговічна. Садова альтанка з кованого металу простоїть десятиліття, не втрачаючи свого пишноти і легкості.

  4. Садові альтанки, зроблені за європейськими каталогами і схожі один на один як дві краплі води. Наші ковані альтанки щоразу робляться по індивідуальному ескізу. Елементи художнього кування завжди індивідуальні.  Ковані альтанки часто встановлюють у поєднанні з такими елементами ландшафтного дизайну, як Будиночок для добре, гойдалка ковані, ковані альтанки, мангал кований, Місток кований, пергола куті, садові меблі, ковані ліхтарі


  Та також до ваших послуг металопластикові альтанки.
  Металопластикові альтанки набагато корисніші (вигідніші)Ю оськільки у них добре відпочивати вечорами в будь яку пору року. Звичайно, переваги не обмежуються тільки розважальними-у досить більших альтанках(звичайно це спеціальні альтанки, спеціально обладнані всім необхідним)можна жити влітку, можна використовуавти їх як тихі місця для відпочинку, читання, сну, спостереження за метеликами або птахами й т.п

   Cьогодні: Пт Груд 14, 2018 7:00 am