ЛІК

Нам 5 років!


  Ковані козирки та навіси

  Частка

  Admin
  Admin

  Кількість повідомлень : 14
  Дата реєстрації : 06.11.2009

  Ковані козирки та навіси

  Створювати  Admin на тему Сб Лист 07, 2009 1:20 am

  Ковані козирки та навіси - це прекрасне доповнення ганку або просто входу в будівлю. Вони несуть як практичну функцію захисту від дощу і сонця, снігу й бурульок з даху, так і декоративну. У деяких варіантах ковані козирки з'єднуються з огорожею ганку і складають єдину композицію, утворюючи щось подібне до критої веранди або альтанки. Дуже часто ковані козирки доповнюють кованими ліхтарями, які гармонійно вписуються в загальну конструкцію. Фасад Вашого будинку придбає неповторність та індивідуальність, а будь-який вхід у будинок перетвориться на парадний.

  Ковані козирки та навіси повинні поєднуватися з загальним архітектурним стилем та композицією будівель, повинні бути його продовженням і надавати цілком закінчений вигляд. Козирки та навіси окрім функціональності несуть інформацію про власника. Тому варто приділити їм особливу увагу. Наші дизайнери допоможуть Вам розробити вигляд і дизайн козирків і навісів, підкресливши стильове рішення всього будинку за допомогою творів художньої ковки. Майстри з куванні виконають замовлення будь-якої складності.

  Після виготовлення ковані козирки та навіси обробляються високоякісної антикорозійного фарбою будь-якого кольору, а декорування металу під благородні метали чи старовинне додасть їм неповторний вигляд. Ковані навіси і козирки - чудовий спосіб красивого оформлення будівлі та екстер'єру, незалежно від його архітектурного стилю.

   Cьогодні: Пт Груд 14, 2018 6:35 am